Primename, kad Vyriausybės kanceliarija yra paskelbusi konkursą „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 sėkmės metų“ ir kviečia visus Lietuvos gyventojus dalyvauti konkurse. Raginame mūsų savivaldybės gyventojus, po vieną ar šauniomis draugų kompanijomis, ar kartu su savo šeima, dalyvauti konkurse ir kūrybiškai parodyti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia šis sėkmės dvidešimtmetis!

Kaip sako 16-metė Europos ir pasaulio čempionė, Lietuvos sportinio breiko šokėja Dominika Banevič, šie metai yra sėkmės metai, nes „galime keliauti, o svarbiausia – turime visas galimybes siekti savo tikslų.“ Ji kaip ir keletas kitų sėkmingų Lietuvos žmonių kviečia Jus (vaizdo kvietimus peržiūrėti galite čia) taip pat pasidalinti mintimis apie savo ir savo valstybės sėkmę.

Kaip tą padaryti? Jums tereikia išmaniojo telefono ir nusifilmuoti, kaip vienas ar kartu su pasirinkta kompanija sakote, ką Jums reiškia narystės aljansuose dvidešimtmetis. Galite pasakoti savo sėkmės istoriją, sakyti palinkėjimą Lietuvai ar kitus pozityvius dalykus, tik svarbu visa tai padaryti per 30 sekundžių!

Tokiu būdu sukurtą vaizdo klipą ar nuorodą į jį (jei įkelsite į „Facebook“, „Youtube“ ar kitur) iki balandžio 14 d. atsiųskite Vyriausybės kanceliarijai el. paštu media@lrv.lt ir laimėkite ypatingus prizus!

Konkurso laimėtojai bus pakviesti į balandžio 26 d. vyksiantį Lietuvos narystės ES dvidešimtmečio renginį Vyriausybės rūmuose, kur pirmieji išgirs ir pamatys unikalų muzikinį kūrinį ir bus apdovanoti Lietuvos narystės ES ir NATO proga menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtu pašto ženklu ir kitais prasmingais prizais.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia.

Švęskime narystės ES ir NATO 20-mečio sėkmę kūrybingai!

Parengta pagal Vyriausybės kanceliarijos Spaudos tarnybos informaciją