Balandžio 8 d. vykusiame Savivaldybės vadovų, specialistų pasitarime su seniūnais aptarti kelių priežiūros, nuotekų tvarkymo, atliekų rūšiavimo ir kiti klausimai. Meras A. Vaicekauskas pabrėžė, kad kelių priežiūra išlieka vienu svarbiausių darbų, ir paragino seniūnus darbus planuoti ir atlikti kaip galima greičiau, nelaukiant rudens. Ypač sutvarkyti tas vietas, kurios žiemą pridarė daugiausia bėdų. Anot mero, tiek savivaldybės biudžeto, tiek kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų šiais metais kelių priežiūrai jau yra paskirta daugiau nei praėjusiais metais, o esant būtinybei lėšų bus ieškoma papildomai. Kalbėta ir apie pakelių priežiūrą: krūmų šalinimą, griovių tvarkymą, žolės pjovimą. Akcentuota, kad norint palaikyti tvarkingas pakeles būtina bent du kartus per sezoną jas nušienauti.
Daug dėmesio pasitarime skirta atliekų rūšiavimo klausimams. Pabrėžta, kad gyventojams vis dar trūksta atsakomybės – į mišrių atliekų konteinerius metamos nerūšiuotos atliekos, o mišrių atliekų tonos surinkimas ir išvežimas kainuoja dvigubai, trigubai brangiau nei rūšiuotų. Priminta, jog gyventojai gali didesnės talpos mišrius konteinerius pasikeisti į mažesnius. Niekur nedingo ir atliekų tvarkymo prie kapinių problema ir, taip pat šiukšlynai apleistuose pastatuose, sklypuose, kurie priklauso privatiems žmonėms. Sutarta daugiau dėmesio skirti gyventojų švietimui ir rūšiavimo kontrolei.
Prie pasitarimo dalyvių prisijungę Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriaus specialistai supažindino su probacijos tarnybų veikla, jos ypatumais, darbo su nuteistaisiais specifika ir kt.

Prienų rajono savivaldybės informacija