Informuojame, kad norint užtikrinti sklandų ir greitą renovacijos procesą, nuo liepos 1 d. lopšelio-darželio pastate ugdymas laikinai nebus organizuojamas. Mažieji ugdytiniai su savo mokytojais šiuo laikotarpiu persikels į kitas patalpas:

– vasarą (liepos–rugpjūčio mėn.) ikimokyklinukai ugdysis Strielčių ikimokyklinio ugdymo skyriuje ir lopšelyje-darželyje „Pasaka“ (2 grupės), o priešmokyklinukai – lopšelyje-darželyje „Saulutė“;

– nuo rugsėjo 1 d. ugdymas ir toliau bus organizuojamas Strielčių ikimokyklinio ugdymo skyriuje, viena ikimokyklinio ugdymo grupė dirbs lopšelyje-darželyje „Pasaka“, dalis vaikų bus pakviesti prisijungti prie jau sukomplektuotų grupių „Pasakoje“ ir „Saulutėje“;

– sprendimai dėl priešmokyklinio ugdymo organizavimo bus priimti rugpjūčio mėn. Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdyje, kai bus aiškus galutinis pateiktų prašymų skaičius ir galimybės komplektuoti šią grupę.

Dėl išsamesnės informacijos ir kilusių klausimų kviečiame kreiptis į lopšelio-darželio „Gintarėlis“ administraciją bei sekti naujienas savivaldybės interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

Esame dėkingi vaikų tėveliams ir lopšelių-darželių darbuotojams už supratingumą. Siekiame kuo greičiau užbaigti renovacijos darbus ir pakviesti vaikus į atnaujintas, šiuolaikiškas ir saugias ugdymo(si) erdves.

Švietimo ir sporto skyriaus informacija