Prienų rajono savivaldybė tapo 2023–2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių miestų ir rajonų 3 grupės nugalėtoja.
Birželio 8 d. Šiauliuose vyko iškilminga Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimo ceremonija, kurios metu Prienų rajonui buvo įteikta Lietuvos mokyklų žaidynių miestų ir rajonų 3 grupės nugalėtojų taurė, Prienų „Žiburio“ gimnazija atsiėmė Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių mokyklų grupės nugalėtojų taurę, o Išlaužo pagrindinė mokykla – kaimo vietovių progimnazijų, pagrindinių mokyklų grupės 3-iosios vietos apdovanojimus.
Birželio 10 d. Prienų rajono savivaldybės didžiojoje salėje buvo pagerbti Prienų rajono mokyklų fizinio ugdymo mokytojai. Renginio metu Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artiomas Marchockis pristatė mokyklų pasiekimus žaidynėse, padėkojo Sporto centro kolektyvui ir fizinio ugdymo mokytojams už bendrą sėkmingą darbą.
Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, sveikindamas susirinkusius mokytojus, sakė žinojęs, jog rajono mokyklų fizinio ugdymo mokytojai yra tikri savo darbo profesionalai, tačiau tokie aukšti jų ugdytinių rezultatai šiemet tikrai maloniai nustebino. Meras palinkėjo ir toliau laikyti aukštai iškeltą kartelę, ugdyti sportą, aktyvų ir sveiką gyvenimą mylinčius mokinius. Su įspūdingais sportiniais mokinių pasiekimais mokytojus pasveikino ir ir tolimesnės sėkmės linkėjo Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas.
Savivaldybės meras ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas padėkas už profesionalų darbą, aukštus sportinius mokinių pasiekimus ir Prienų vardo garsinimą, Savivaldybės dovanas įteikė šiems fizinio ugdymo mokytojams: Arturui Juočiūnui, Daivai Macijauskienei, Elenai Bendinskienei, Sauliui Šimanskui, Rolandui Meškauskui, Daliai Šklėriūtei, Vytui Blekaičiui, Jurgitai Dranginienei, Daliui Juodsnukiui, Kęstui Joneliūnui, Olegui Batučiui, Odetai Liesionienei.
Už atsakingą, profesionalų organizacinį darbą ir Prienų vardo garsinimą padėkos įteiktos Prienų kūno kultūros ir sporto centro treneriams Audroniui Deltuvai, Kristinai Sukockytei, Irmantui Vernickui.
Mūsų rajono mokyklos Lietuvos mokyklų žaidynėse šiemet pademonstravo fantastiškus sportinius rezultatus. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos berniukų komanda tapo Lietuvos čempione plaukimo varžybose, „Žiburio“ gimnazijos vaikinų komanda iškovojo stipriausios šalies mokyklos vardą smiginio varžybose, kaimo vietovių mokyklų varžybose antrąsias vietas iškovojo Veiverių T. Žilinsko gimnazijos krepšininkai ir Stakliškių gimnazijos merginų kvadrato komanda, o „Ąžuolo“ progimnazijos plaukikės iškovojo 3-iąją vietą finalinėse mokyklų plaukimo varžybose.
Prienų rajono mokyklų komandos taip pat sėkmingai dalyvavo finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos, orientavimosi sporto, virvės traukimo, turizmo, šaškių, badmintono, krepšinio 3×3, kvadrato, štangos spaudimo ir svarsčio kilnojimo varžybose.

Prienų rajono savivaldybės informacija