Birželio 11 d. Prienų rajono savivaldybės vicemerė Jūratė Zailskienė, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, vyriausioji specialistė Edita Jakimavičiūtė kartu su Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos atstovais lankė kultūrinio turizmo maršruto „Justino Marcinkevičiaus keliu“ objektus, kurie artimiausiu metu bus pažymėti Justino Marcinkevičiaus kultūros kelio logotipu.
Aplankyti objektai, kurie galėtų būti pažymėti kultūros kelio logotipu: Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka ir Justino Marcinkevičiaus kiemelis, Poeto tėviškė Važatkiemyje, pradinė mokykla Alksniakiemyje, Prienų „Žiburio“ gimnazija, Žiburio kalnelis, Prienų krašto muziejus, LDK Kęstučio paminklas prie Greimų tilto Prienuose, taip pat kitos lankytinos vietos – Mačiūnų ir Pagaršvio piliakalniai, Škėvonių atodanga, kavinė „Seklytėlė“, kurioje Poetas paskutinį kartą lankėsi 2010 m. vasarą.
Į maršrutą įtraukti Justiną Marcinkevičių ir jo kūrybą primenantys lankomi objektai Prienų, Trakų rajonuose, Vilniuje, Birštone ir Druskininkuose, kuriuos taip pat yra numatyta paženklinti Justino Marcinkevičiaus kultūros kelio logotipu.
Kultūrinio turizmo maršruto „Justino Marcinkevičiaus keliu“ viešinimo ir sklaidos darbai įgyvendinami bendromis Justino Marcinkevičiaus bibliotekos, Savivaldybės ir kitų kultūros įstaigų jėgomis.

Prienų rajono savivaldybės informacija