Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija ir nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“, skatindamos užsienyje gyvenančiuosius skleisti žinią apie ​Lietuvą bei kviesti čia atvykti, inicijuoja žaidimą socialiniuose tinkluose #LithuaniaCoCreate.
Asmenys, turintys lietuviškų šaknų ir šiuo metu gyvenantys užsienyje ar kitų valstybių piliečiai, sužavėti Lietuva, raginami žaisti #LithuaniaCoCreate. Tereikia kelti nuotraukas su Lietuvos vaizdais į socialinius tinklus, kviesti sekėjus atvykti į Lietuvą ir laimėti prizų. Žaidimo taisyklės pateikiamos „Keliauk Lietuvoje“ tinklalapyje www.Lithuania.travel:
• lietuvių kalba https: //lithuania.travel/lt/naujiena/zaidimas-lithuaniacocreate
• anglų kalba https: //lithuania.travel/en/naujiena/invite-others-to-come-to-lithuania
• vokiečių kalba https: //lithuania.travel/de/naujiena/gewinnspiel-lithuaniacocreate
Žaidimas inicijuotas siekiant suburti visus lietuvius ir užsieniečius, kuriems patinka Lietuva, kviesti čia dar neviešėjusius atvykti ir pažinti mūsų šalį. Ypač norime paskatinti dalyvauti žaidime diasporos atstovus, atvyksiančius dalyvauti 100-metį mininčioje Dainų šventėje ar aplankyti Lietuvos. Esame tikri, kad ne tik diaspora, bet ir viešojo bei privataus sektoriaus atstovai taps geriausiais mūsų turizmo ambasadoriais savo draugams, šeimos nariams ar bendradarbiams, nė karto nebuvusiems Lietuvoje.
Žaidimas prasidės birželio 26 d. ir vyks iki rugsėjo 26 d. Nugalėtojai bus paskelbti rugsėjo 27-ąją – per Pasaulinę turizmo dieną.

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos informacija