Birželio 29-ąją visa didžiulė vaikų globos šeima susitiko Druskininkuose, kur vyko baigiamasis Vaikų globos savaitės renginys – Lietuvos globojančių šeimų vasaros festivalis „Vaikai yra vaikai“. Festivalyje nestigo sporto, žaidimų, pramogų ir užsiėmimų mažiems ir dideliems, muzikos ir geros nuotaikos. Pirmą kartą renginyje galėjo dalyvauti visi norintieji.
Šventėje dalyvavo vaikus globojančios šeimos, net 66 globos centrai, vaiko teisų apsaugos specialistai, savivaldybių administracijų atstovai, tarp jų ir Prienų rajono savivaldybės komanda – Jiezno paramos šeimai centro darbuotojai, Administracijos direktorė Jūratė Mickevičienė ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Agnė Juodžiukynienė.
Festivalio metu Prienų rajono savivaldybei buvo įteikta Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorės Ilmos Skuodienės padėka už paramą ir palaikymą organizuojant Nacionalinę vaikų globos savaitę.
Prieš festivalį visą savaitę Jiezno paramos šeimai centras, bendradarbiaudamas su Prienų rajono savivaldybe ir kitais veiklų organizatoriais, kvietė krašto gyventojus dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose, pažindino su globa, globotinių, taip pat vaikų globėjų ir laikinų globotojų patirtimi. Prienų Laisvės aikštėje vyko šiltas ir jaukus renginys, kurio metu buvo atidengta Marijampolės profesinio rengimo centro Prienų rajono savivaldybei padovanota meninė skulptūra „Sparnai“.
Savivaldybės vadovai dėkoja Jiezno paramos šeimai centrui už vaikų globos savaitės renginių organizavimą, vaikų globos šeimose misijos įgyvendinimą, atsidavimą darbams ir rūpestį, suteikiant beglobiams vaikams socialinę ir emocinę gerovę.
Kitais metais Lietuvos globojančių šeimų vasaros festivalis vyks Trakuose, kur taip pat bus laukiami visi, norintieji susipažinti su globa, pabendrauti ir pabūti pilnoje meilės, šilumos ir gerumo aplinkoje.

Prienų rajono savivaldybės informacija