Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 ,,Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, asmenims, grįžusiems iš užsienio valstybių, privaloma 14 dienų izoliacija, išskyrus ekipažų ir įgulų narius, kurie dirba tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose Lietuvos įmonėse ar vykdo tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis ir neturi COVID-19 (koronavirusinės infekcijos) simptomų, jei darbdavys jiems užtikrina tinkamas trumpesnes nei 14 dienų izoliacijos sąlygas. JEIGU DARBDAVYS TOKIŲ SĄLYGŲ NEUŽTIKRINA, JIEMS IR SU JAIS ESANTIEMS ASMENIMS GALIOJA TOKIOS PAČIOS IZOLIACIJOS SĄLYGOS, KAIP IR KITIEMS, GRĮŽUSIEMS IŠ UŽSIENIO VALSTYBIŲ.
Naujiena paskelbta: 2020-03-19
