Naudingos nuorodos

Atvirųjų jaunimo centrų ir atvirųjų jaunimo erdvių veiklos aprašas
Atvirųjų jaunimo centrų ir atvirųjų jaunimo erdvių identifikavimo ir veiklos kokybės priežiūros tvarkos aprašas
Rekomedacijos atvirųjų jaunimo centrų ir atvirųjų jaunimo erdvių veiklos kokybės užtikrinimui
Darbo su jaunimu gairės
Atvirojo darbo su jaunimu gidas

http://www.jrd.lt  – Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos puslapis. Rasite informaciją apie Lietuvos jaunimo politiką, įgyvendinamas programas, projektų konkursus, jaunimą Europos Sąjungoje, atliktus tyrimus ir apžvalgas, yra jaunimo organizacijų registras bei daug kitos jaunimui ir jaunimo darbuotojams naudingos informacijos.

http://www.lijot.lt  – Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos svetainė, pateikiama informacija apie Lietuvos jaunimo organizacijų tarybą ir jai priklausančias organizacijas, teikiama informacija apie įgyvendinamas  programas, konkursus, mokymus ir kt. Rasite žurnalą ,,Po skėčiu”, teisinės informacijos, rūpimus dalykus galite išsiaiškinti forume.

http://www.jtba.lt
Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros svetainė, kurioje pateikiama informaciją apie agentūros koordinuojamą ES programą ,,Veiklus jaunimas” ir jos teikiamas galimybes: jaunimo mainus, savanorišką darbą, vietinių iniciatyvų projektus ir kt. Rasite vartotojo vadovą, projektinių paraiškų formas ir kt. Taip pat pateikiama informacija apie užsienio jaunimo organizacijas, ieškančias partnerių, užsienio šalyse organizuojamus seminarus ir kursus, mokomąsias pažintines keliones į užsienio šalis. Svetainėje pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, galima įsijungti į JTBA naujienų gavėjų tinklą, užpildyti partnerių paieškos anketą.

http://www.eurodesk.lt
Eurodesk yra Europos informacinių paslaugų tinklas, veikiantis 29 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Eurodesk pagrindas yra informacija apie Europos Sąjungos programas, tiesiogiai susijusias su švietimu, mokymu ir jaunimo aplinka. Taip pat yra įtraukiama informacija skirta švietimui apie žalingų įpročių poveikį sveikatai, jaunimo mobilumą (darbas, gyvenimas ir studijos užsienyje) ir kitoms jaunimui aktualioms temoms.

http://www.buksavanoriu.lt/
Myli gamtą? Domiesi istorija ir turizmu? Mėgsti meną ir kultūros renginius? Patinka dirbti su vaikais, jaunimu, vyresnio amžiaus žmonėmis arba beglobiais gyvūnais? „Jaunimo savanoriška tarnyba“ kviečia savanoriauti bet kurioje iš 300 pelno nesiekiančių organizacijų visoje Lietuvoje. Savanorystę gali atlikti turizmo, kultūros, meno centruose, muziejuose, mokyklose, darželiuose, globos namuose, sveikatos priežiūros įstaigose, bibliotekose, botanikos soduose, regioniniuose parkuose ar kitose tau patinkančiose vietose, tik sugebėk išsirinkti!

https://europa.eu/european-union/index_lt – jei jūs galvojate važiuoti į kitą Europos šalį studijuoti, dirbti ar atostogauti… Jei jūs ieškote veiklos ar galimybių Europoje… Jei jūs turite ką nors pasakyti ar paklausti Europos temomis, šis portalas puiki vieta pradėti! Jis siūlo jums informaciją, naujienas ir diskusijas – viską apie Europą ir jaunimą.

https://nation-foundation.org – šiame puslapyje jūs rasite informaciją apie organizacijas, kurios inicijavo ir aktyviai dalyvaujasavanorystės programos “VolunTEAMing”  projektuose, taip pat čia rasite naudingų nuorodų apie savanorystės veiklas Europos Sąjungoje