Ir vėl artėja nuostabiausios metų šventės. Praėjusiais metais Jiezno paramos šeimai centro bei Jiezno žmonių su negalia sąjungos iš vilnos velti kalėdiniai paukšteliai kartu su visos Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų rankomis gamintais žaislais jaukiai nutūpė ant Prezidentūros eglės. „Džiaugiuosi, kad Prienų krašto žmonės įsitraukė į šią akciją, todėl raginu ir šiais metais atsiliepti į pirmosios ponios Dianos Nausėdienės kreipimąsi kartu papuošti Prezidentūros eglęׅ simboliniais namukais“, – kviečia Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

Jei pageidaujate namelius siųsti savarankiškai, tai galite padaryti adresu S. Daukanto a. 3, LT-01122, Vilnius. Tačiau mūsų kraštiečių pagamintus namelius į Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliariją pristatys ir Savivaldybės administracija.

Iki LAPKRIČIO 21 d. 17 val. maloniai laukiame jūsų pagamintų namelių su informacija (vardas, pavardė, el. pašto adresas arba telefono numeris, arba kokia įstaiga, organizacija). Pristatyti reikia į Prienų r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių.

Instrukcija_compressed

Isklotine_compressed